Hole Masters
  Košík je prázdný / 0 Kč

SASSOLUNGO carbon

Lehká a rychlá – Trail runningová hůl Sassolungo carbon, kterou používá i profesionální TEAM VIBRAM nebo amatérský TEAM GARMIN ADVENTURE vám k tomu dopomůže. Vyrobená ze 100% carbonu 3K váží 82g při délce 105cm!

vloženo před 3 roky 1 minuta ke čtení

Podívejte se na běžce, Stefano Ruzza z TEAM VIBRAM, který hole Sassolungo carbon používá při svých výkonech. Je to trenér trail runningu, Ital který žije ve Spojených státech a ví co je pro něj důležité.

Stefano byl mladý kluk s rockovým stylem, zároveň ale velkým sportovním nadšencem. V roce 2004 začal běhat a později, v roce 2010, našel zápal v ultra trail běhání. V roce 2013 se následně přidal do trail running týmu Vibram. Jeho nejoblíbenější závody jsou od 50 do 120 kilometrů, ale když není zraněný nebo přetížený, je schopný běhat i 100 mílové závody. Jeho závodem snů je Diagonale Des Fous, úplný trail mix jak s rychlými pasážemi, tak technickými částmi a hromadou schodů. Jeho nejlepším výkonem bylo 7 místo na UTMB 2018.

Vloženo Od

Komentáře

*
Timebat dixere habentia calidis? Pinus passim origine sed dixere cingebant. Otia partim haec nix deus liberioris. Surgere ambitae.